„Aasta põrandategu 2023“ ootab nominente!

Viimistlusmaterjalide Paigaldajate ja Tarnijate Liit (VIMPTEL) kutsub üles märkama hästi kavandatud ja kvaliteetselt paigaldatud põrandalahendusi.

„Aasta põrandategu 2023“ konkursile saab nominente esitada käesoleva aasta 30. aprillini VIMPTELi kodulehe kaudu.

Juba kolmandat aastat toimuva konkursi eesmärk on tunnustada põrandakatete paigaldajaid, kelle professionaalseid oskuseid ja kvaliteetset paigaldustööd saab tuua eeskujuks valkdonnaüleselt.

VIMPTELi juhatuse esimehe Sven Erslingi sõnul on kahe aasta eest ellu kutsutud konkurss näidanud, et üle kogu Eesti on palju selliseid projekte, kus põrandakatted on oskuslikult paigaldatud ja näevad esteetiliselt kaunid välja. „Erialaliiduna peame oluliseks parimate tööde esile tõstmist ning teostajate ehk põrandakatete paigaldajate tunnustamist. Sellised positiivsed praktikad aitavad kõikidel osapooltel õppida ja areneda,“ ütles Ersling.

Konkursile võib esitada igat tüüpi põrandakattelahendusi ja paigaldustöid, mis on valminud 2023. aastal. Esitada võib nii üksikuid paigaldajaid kui meeskondi, kes esitatud objekti valmimisega seotud. Asjatundjatest (TBC) koosnev žürii vaatab esitatud tööd üle ning valib välja parimad. Hindamisel võetakse arvesse objekti paigalduse kvaliteeti ja põranda terviklahenduse uuenduslikkust.