Algab konkurss „Aasta Ehitaja 2023“

Eesti Ehitusettevõtjate Liit (EEEL) kuulutab välja konkursi „Aasta Ehitaja 2023“, mille tulemusena selgitatakse välja parim ehitusjuht, kelle tööle on andnud oma tunnustuse nii tema poolt juhitud ehitusobjekti tellija, arhitekt, projekteerija kui ka omanikujärelevalve teostaja. Konkursi eesmärk on propageerida ehitaja ametit ja tunnustada oma ala parimaid.

15. korda toimuv konkurss „Aasta Ehitaja“ on muutunud üheks ehitusvaldkonna kvaliteedi mõõdupuuks. Konkurents parima ehitusjuhi tiitlile toob avalikkuse ette parimad ehitusjuhid, kelle juhtimisel on valminud kõrge kvaliteediga ja tehniliselt keerukad ehitised,“ kommenteeris Eesti Ehitusettevõtjate Liidu tegevjuht Indrek Peterson.

„Aasta Ehitaja 2023“ tiitlile võib esitada nii pea- kui alltöövõtu projektijuhte, kelle juhitud ehitusobjekt on valminud ajavahemikul 2. oktoober 2022 kuni 1. oktoober 2023. Kandidaate saab esitada kuni 06. oktoobrini 2023.

„Aasta Ehitaja 2023“ konkurssi korraldab Eesti Ehitusettevõtjate Liit, kes kehtestab konkursi reeglistiku, nimetab žürii koosseisu, korraldab žürii tööd.

“Aasta Ehitaja” konkursi tingimused saab soovi korral alla laadida SIIT ja ankeedi konkursil osalemiseks leiab SIIT.

Konkursi võitja kuulutatakse välja 29. novembril 2023 toimuval konverentsil „Ehitus 2024+“, mille korraldajateks on Eesti Ehitusettevõtjate Liit, Majandus-ja Kommunikatsiooniministeerium, Eesti Ehitusinseneride Liit, Eesti Ehituskonsultatsiooniettevõtete Liit, Eesti Arhitektide Liit ning Digitaalehituse Klaster.

Rohkem infot konkursist ja eelnevatel aastatel „Aasta ehitaja“ tiitli võitnutest leiab SIIT.

Foto: Pixabay